Investuodami į reklamą Jūs atsakingai nustatote savo vertę rinkoje, o mes pristatome Jūsų galimybes ją dominuoti

Mūsų kuriamas profesionalus požiūris į reklamą pirmiausia prasideda nuo krupštaus planavimo. Suvaldydami chaosą mes kuriame statistiniais vienetais paremtą reklamą. Žinome, kas atsiperka ir planuojame į priekį, todėl su Jūsų investuotais pinigais mes elgiames atsakingai. Prisiimdami šią atsakomybę mes kuriame tvarkingą ir stabilią Jūsų įmonės reklamą.

Siūlome šias paslaugas

Šiuolaikinio vartotojo apsisprendimą dėl vienos ar kitos paslaugos ar prekės dažnai lemia draugų ir pažįstamų nuomonė. Tuo pačiu, kiekvienas vartotjas nuolatos yra bombarduojamas įvairios formos reklama. Mūsų tikslas yra sukurti istoriją, kuri susidėtų iš trumpų žinučių, pasiekiančių tikslinę auditoriją.

Siekiant pritraukti vartotojus, yra kuriamas copywriting turinys, kuriamos nuorodos į tinklalapį. Kitas svarbus dalykas yra tikslinės auditorijos pritraukimas, Mes siekiame maksimalios gražos investuotos į SEO, todėl ypatingai kruopščiai atliekame rinkos analizę ir parenkame tinkamiausius raktažodžius.

Socialinė medijos tendencijos keičiasi nuolatos. Atnaujinami algoritmai, atsirandančios naujos funkcijos ir įvairūs platformų patobulinimai sukuria didelę konkurenciją norint išlaikyti pastovius klientus ir pritraukti naujus. Mūsų talentingas personalas gali pasiūlyti kūrybiškas idėjas kuriant strategiją, copywriting turinį bei dizainą.

Elektroninių laiškų marketingas leidžia pasiekti tikslinę auditoriją neišleidžiant daug pinigų. Mes galime Jums padėti perduoti Jūsų žinutę tūkstančiams vartotojų per trumpą laiką.

Turėdami gerą supratimą apie skirtingus vartotjų tipus galime padėti įgyvendinti reklaminę kompaniją įvairiuose sklaidos kanaluose. Papasakokite mums savo idėjas ir mes pasistengime įgyvendinti Jūsų idėjas.

Image

Užsakomieji straipsniai

Image

SEO

Image

Socialiniai Tinklai

Image

eDM Marketingas

Image

Kiti sklaidos kanalai

Klientų lojalumo didinimas

Tinkamu metu perduota žinutė gali turėti milžinišką galią. Mes kuriame turinį masėms, išreiškiame jį vaizdais it žodžiais, tam kad būtumėte išgirsti.

Strategija

Nuo pirmo kontakto mes gilinamės į Jūsų verslą bei Jūsų klientus. Kur Jūs stiprūs? Kodėl nepasiekiate rezultatų kurių norite? Nustatysime aiškius tikslus, subursime profesionalių dizainerių, copywriting specialistų komandą ir sieksime, jog būtumėte išgirsti.

Auditorija

Mes suprantame kaip svarbu yra pritraukti tinkamą auditoriją - tą, kuriai iš tiesų įdomus Jūsų produktas ar paslauga.

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime