Mūsų specialistai pasiūlys Jums dizainą ir prekinio ženklo strategijas, kurioms nebereiks jokių paaiškinimų

Pradedant pirmuosius įmonės žingsnius labai svarbu žinoti kokia strategija bus pasirinkta įeinant į rinką. Turėdami gausybę pavyzdžių ir gerai išmanydami skirtingus verslo segmentus galime pasiūlyti Jūsų verslo profilį atitinkančius sprendimus. Pateiksime Jums skirtingus dizaino maketus iš kurių galėsite pasirinkti, kas Jums tinka ir patinka labiausiai.

Galime Jums pasiūlyti šias paslaugas

Įsigilinę į įmonės prioritetus, veiklos sritį ir potencialius klientus mes kuriame vizualinį viso to paveikslą.

 Visi logotipai kuriami individualiai pagal kliento poreikius, atliekama tiek korekcijų, kiek reikia.

Pradedant nuo visiško įsigilinimo į būsimo vartotojo poreikius naršant, kuriamas unikalus dizainas. Visi dizaino sprendimai yra priimami atsižvelgiant į įmonės brando strategiją ir yra orientuoti į konkrečią auditoriją.

Gera strategija reklamuojant vieną produktą, gali visiškai nepasiteisinti reklamuojant kitą. Turėdami daug patirties įvairiuose verslo segmentuose mes galime pasiūlyti tinkamus sprendimus Jūsų produkto ar paslaugos reklamai.

Kuriame turinį, kuris yra informatyvus ir patrauklus skaitytojui.

Image

Brendingas

Image

Logotipo Kūrimas

Image

Web Ir Mobile Dizainas

Image

Idėjos

Image

Turinio Kūrimas

Lūkesčiai

Labai svarbu teisingai sudėlioti prioritetus ir turėti aiškią ateities viziją. Mes kuriame ilgą išliekamąją vertę turinčius produktus. Siūlome paslaugas, kurios generuoja realią gražą.

Emocija

Tai ta sekundės dalis, per kurią klientą galima nuteikti imtis tolimesnių veiksmų. Mūsų kuriami produktami kuria emocją, skatina norėti, sužadina smalsumo jausmą, sukuria patikimumo įvaizdį.

Spalvos

Samoningai ar ne - mus veikia spalvos ir estetinis vaizdas. Mes naudojame raudoną spalvą, kai norime atkreipti dėmesį, meliną, kai kuriame patikimumo jausmą, violetine, kai išreiškiame nuolankumą. O kokia yra Jūsų spalta?

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime