ambimax
technicalassistance.eu

KLIENTAS

technicalassistance.eu

METAI

2020

KATEGORIJA

Logo, reprezentacinis tinklalpis

technicalassistance.eu

APIE

Technical assistance alliance, tai horizontaliu principu veiklą vykdantis aliansas veinijantis daugiau nei 10 nepriklausomų konusltavimo įmonių. Aukšta vadovų ir darbuotojų kompetencija yra raktas, kodėl šiuos įmonės yra pelningos savo šalyse.

Šių bendrovių susijungimo į aliansą dėka vadovai gali dalintis patirtimi ir geriau spręsti klientų keliamus iššūkius. Alianso partneriai ir klientai tinklalapyje gali pasiekti informaciją apie žmones, kurie yra šio alianso nariai skirtingose šalyse.

ATLIKTI DARBAI

Logotipas

Wordpress programavimas

Web dizainas

Apsilankyti tiklalapyje Image

Atliktų darbų apibendrinimas

Prieš pradedant kurti dizainą buvo nuodugniai išanalizuoti konkurentai. Atlikta jų tinklalapių struktūros bei web dizaino elementų analizė bei nustatytos pagrindinės pasirinktomis primonėmis sprendžiamos problemos.

Išsiaiškinus pagrindinius reprezentacinio tinklalapio dėka norimus pasiekti rezultatus buvo kuriamas tinklalapio šablonas. Idėjas logotipui siūlė profesionali dizainerė. Apsisprendus dėl norimo įmonės įvaizdžio pagal logotipą buvo kuriamas web dizainas. Vėliau atlikti programavimo darbai, bei atliktas veikiančio tinklalapio testavimas.

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime