ambimax
Andrius Budrys

KLIENTAS

Andrius Budrys

METAI

2020

KATEGORIJA

Nekilnojamasis turtas

Andrius Budrys

APIE

Andrius Budrys yra NT srities profesionalas. Bendraujant su juo jautiesi lyg bendrautum su draugu, jis mielai pataria padėdamas rasti geriausią sprendimą. Yra geras derybinikas ir tikras nekilnojamojo turto asas.

Dirbant su nekilnojamuoju turtu dažnai tenka susidurti su žmonių viso gyvenimo santaupas apimančiais sandoriais. Ten kur dideli pinigai, taip pat didelė ir konkurencija. Andrius norėjo paprastai ir aiškiai pristatyti kuo jis yra geresnis nei konkurentai, tam pasiekti buvo kuriamas internetinis tinklalapis. Kitas tikslas, kurio buvo siekiama, tai pritraukti daugiau klientų iš skirtingų sričių, kurie didžiąją dalį paieškų atlieka internete.

ATLIKTI DARBAI

Web dizainas

Tinklalpio programavimo darbai

Tinklalapio SEO

Apsilankyti tiklalapyje Image

Rezultatai

Buvo organizuojami keli susitikimai su Andriumi, kurių metu buvo gilinamasi į jo pranašumus parduoti nekilnojamajį turtą lyginant su konkurentais. Buvo organizuojama asmeninė fotosesija.

Ypatingas dėmesys buvo skiriamas apibrėžiant nekilnojamojo turto brokerio darbą, jį išskaidant etapais. Buvo sukurtas tinklalapis, pritaikytas naudotis tiek kompiuterio, tiek telefono ekranuose. Tinklalpio pagrindui sukurti pasirinkta moderni Front-end technoloija, atlikti vidiniai SEO optimizavimo darbai.

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime