App programėlė Jūsų verslui gali tapti dominavimo rinkoje įrankis

Turėdami aplikaciją su Jūsų įmonės logotipu savo kišenėje klientai ar darbuotojai bus žymiai lengviau pasiekiami. Taip pat priminti apie save bus žymiai lengviau. Kuriame Android ar iOS aplikacijas, taip pat galime pasiūlyti ir hibridiunius sprendimus, galinčius padėti sutaupyti pinigų.

Galime atlikti šiuos darbus

Kiekviena aplikacija pradedama kurti nuo maketo, kuriame aiškiai apsprendžiama kaip vartotojas iš taško A pasieks tašką B. Optimizavę aplikacijos struktūrą, sukursime jai dizainą ir ištestuosime ar naudojimasis aplikacija yra patogus.

Perkelsime Jūsų idėjas į veikiantį produktą. Mūsų programuotojai puikiai išmano mobilių aplikacijų kūrimo procesą ir atliks programavimo darbus. Darbai atliekami Java ir Swift kalbomis (Android ir iOS platformoms)

Serveris yra mobilios aplikacijos širdis. Jame yra visa mobilios aplikacijos logika sujungta su duomenų baze. Sujungimui yra kuriami API kvietimai arba naudojama realaus laiko duomenų bazė. Esant poreikiui atliekame versijos atnaujinimo darbus, jog Jūsų aplikacija atitiktu visus saugumo reikalavimus.

Siekiant užtikrinti maksimalų vartotojų pasitenkinimą atliekame tyrimą apie jų įpročius naudojantis programėle. Surinkę medžiagą galime pateikti detalią ataskaitą apie populiariausias app programėlės skiltis, taip pat vartotojų praleidžiamą laiką ir atmetimo rodiklį (kada aplikacija išjungiama nepasiekus tikslo).

Image

App Programėlių UI/UX Dizainas

Image

App Programėlių Kūrimas

Image

App Programėlių Priežiūra

Image

Reklama

Klientų lojalumo didinimas

Leskite savo klientams užsisakyti staliuką, maistą, susimokėti už užsakymą bei rinkti lojalumo taškus ir visą tai daryti išmaniąja programėle. Specialūs pasiūlymai, akcijos ir bonusai - visa tai lojaliausiams klientams. Išnaudosime notifikacijų funkciją - jūs reguliariai priminsite savo klientams apie save.

Verslo procesų optimizavimas

Vis dažniau verslas ieško automatizuotų sprendimų. Procesų valdymas gali tapti žymiai efektyvesnis pasitelkus IT. Darbuotojų bendravimas su komandomis, duomenų pildymas ir perdavimas, statistikos rinkimas. Visi šie dalykai gali tapti efektyvesniais naudojant mobilias aplikacijas. Vidinių įmonės produktų kūrimas tampa vis dažnesnė praktika. Tokiu būdu galima užtikrinti nepertraukiamą bendravimą tarp darbuotojų ir administracijos. Stebėti kiekvieno proceso eigą reliu laiku, kas užtikrina maksimalų gamybos efektyvumą.

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime